Турнір з волейболу

Вже стало доброю традицією Черкаського політехнічного технікуму вшановувати пам'ять людей, які багато зробили для нашого навчального закладу та залишили помітний слід в історії одного із кращих навчальних закладів міста та області.

11 лютого в спортивному залі відбувся турнір з волейболу пам’яті викладача, тренера, керівника фізичного виховання Саєнка Степана Павловича.

Перед початком змагань директор технікуму - Галат Дмитро Володимирович нагадав біографію Степана Павловича. Також хочеться відмітити, що в спортивному залі була присутня викладач Черкаського політехнічного технікуму, донька Степана Павловича - Пономаренко Ольга Степанівна.

В змаганнях з волейболу взяли участь команди Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького, Черкаського політехнічного технікуму та ветерани - команда “Імпресспорт” Черкаси.

В нелегкій, напруженій боротьбі перше місце виборола команда “Імпресспорт”, яка обіграла спочатку нашу збірну з рахунком 2-1, а потім команду національного університету – 2-0. У грі за друге місце сильнішими виявилися студенти Черкаського політехнічного технікуму.

Вітаємо переможців та призерів наших змагань!

Бажаємо майбутніх спортивних досягнень!

Фото: Турнір з волейболу пам'яті С.П.Саєнка