Технікум потребує Вашої допомоги!

Результат пошуку зображень за запитом "together"До уваги випускників Черкаського політехнічного технікуму минулих років, які нині живуть і працюють в м. Черкаси та області, інших регіонах України та за кордоном – техніків-електриків, будівельників, технологів машинобудування, механіків, електромеханіків, гідротехніків, економістів,  програмістів, експертів-оцінювачів!

Повідомляємо, що 29-30 вересня 2017 р. будуть проведені заходи з відзначення 95-річчя Технікуму. Колектив працівників і студентів хоче зустріти своїх випускників в урочистій атмосфері, на території і в приміщеннях у належному стані та естетично оформлених.

На сьогодні виконуються ремонтно-будівельні роботи в аудиторії 114 (раніше розміщувався музей), акумулюються кошти і матеріали для виконання утепленого перекриття залу атлетичної підготовки (колишня деревообробна майстерня), потребує термінового ремонту дах над актовим залом – складна конструкція 1924р. виконання.

Технікум потребує Вашої допомоги!

Для забезпечення належного вигляду фасаду і прилеглої території за сприяння міського голови А.В. Бондаренка заплановано відремонтувати тротуари по вулицях О. Дашковича і Надпільній.

Ще одне актуальне завдання – реконструкція прохідної будівлі з вулиці О. Дашкевича в двір технікуму, орієнтовна кошторисна вартість – 200 тис.грн. Крім забезпечення належного зовнішнього вигляду (див. архітектурний проект), в цій будівлі розміщуватимуться важливі інженерні мережі та буде обладнано пропускну систему, як того вимагає ситуація.

Пропозиції від небайдужих випускників щодо фінансової та матеріальної допомоги Технікуму просимо надсилати на електронну адресу ck-chpt@uсh.net або телефонувати за номерами: 0472-36-07-28, 0472-36-07-29.

Наш розрахунковий рахунок: код 05407864, р/р 31257342100479 ДКСУ МФО 820172, призначення платежу – спонсорська допомога на розвиток матеріальної бази технікуму.

                                                                             Оргкомітет