Вітаємо переможців та призерів турніру з міні-футболу на призи Г.Г. Блонського

20 жовтня 2017 року завершився міні-футбольний турнір "Кубок ЧПТ на призи Г.Г. Блонського".

В запеклій та напруженій боротьбі І місце виборола збірна команда відділення Економіки та програмування в складі:

Кравчук Владислав, Кошельник Ілля, Шерстюк Юрій, Марченко Олег (ПС 4-1), Бідочка Олександр, Сула Вадим (ПС 3-1), Варавін Антон (ЗЕ 3-1), Черняк Богдан (ПС 2-1), Бідоча В'ячеслав  (ЗЕ 2-1);

ІІ місце посіла команда групи ЕП 3-1: Ольховий Ігор, Кулик Артем, Пожидаєв Ростислав, Волна Віталій, Килівник Антон, Михайлюк Іван, Тиховських Станіслав, Циба Андрій, Шпак Олексій, Байда Володимир;

А ІІІ місце за наймолодшими студентами - відділення Загальноосвітньої підготовки: Ринько Євгеній, Середа Ярослав (ЕП 1-1), Тараненко Максим, Собко Артем, Битько Дмитро (ЗМ 1-1), Лавриненко Олександр (РА 1-1), Коваленко Олександр (ЕС 1-1), Атамась Артур (ЕА 1-1), Фещенко Олександр (ОВ 1-1), Суденко Богдан (ПС 1-1).

Кращими гравцями в своїх командах визнано: спеціальність ЕС - Гоменюк Володимир, Електромеханічне відділення - Величко Ігор, група ЕП 2-1 - Тригуб Владислав, відділення загальноосвітньої підготовки - Битько Дмитро, група ЕП 3-1 - Кулик Артем, відділення Економіки та програмування - Черняк Богдан.

Кращі бомбардири турніру - Тригуб Владислав, Бідоча В'ячеслав (обоє забили по 11 м'ячів).

Кращий воротар турніру - Пожидаєв Ростислав.

Кращий гравець турніру - Кравчув Владислав.

Переможці, призери та кращі гравці змагань будуть нагороджені пам'ятними  медалями!