Турнір з волейболу

Вже стало доброю традицією Черкаського політехнічного технікуму вшановувати пам'ять людей, які багато зробили для нашого навчального закладу, які залишили помітний слід в історії одного із кращих навчальних закладів міста та області.

21 лютого в спортивному залі відбувся турнір з волейболу пам’яті викладача фізвиховання, тренера, керівника фізичного виховання Саєнка Степана Павловича.

Галат Дмитро Володимирович нагадав біографію Степана Павловича. В спортивному залі була присутня викладач Черкаського політехнічного технікуму, донька Степана Павловича - Пономаренко Ольга Степанівна.

В змаганнях прийняли участь друга команда Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького, збірні Черкаського політехнічного технікуму та Черкаського професійного ліцею.

Змагання проходили за коловою системою. Команда технікуму з однаковим рахунком (2:0) переграла своїх суперників та стала переможцем турніру. Друге місце розіграли студенти університету та учні ліцею. Перемогу святкувала команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Всі учасники змагань були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Вітаємо переможців та призерів наших змагань!

Бажаємо майбутніх перемог!