Турнір з баскетболу

18 лютого в спортивному залі технікуму пройшов шостий традиційний турнір з баскетболу пам’яті викладача фізичного виховання, тренера з баскетболу Руденка Олега Івановича. На змаганнях були присутні рідні Олега Івановича: мама – Надія Андріївна, батько – Іван Григорович та сестра – Оля.

В першій півфінальній грі зустрілися команди Черкаського художньо-технічного коледжу та Черкаського політехнічного технікуму (І). Команда нашого навчального закладу впевнено перемогла з рахунком 67:38.

В другому півфіналі, лише в овертаймі друга команда Черкаського політехнічного технікуму, поступилася збірній Черкаського професійного ліцею (50:53).

У грі за третє місце сильнішою виявилася команда Черкаського художньо-технічного коледжу, яка переграла ЧПТ-2 з рахунком – 54:52

А перемогли в наших змаганнях студенти Черкаського політехнічного технікуму (І), обігравши в фіналі команду професійного ліцею з рахунком 58:27

Вітаємо переможців та призерів наших змагань!

Бажаємо нових спортивних досягнень!

Фото: Турнір з баскетболу пам'яті О.І. Руденка