Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови!

17 жовтня 2018 року відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед І - ІІ курсів. Це традиційна та ефективна форма роботи, де студенти можуть продемонструвати свій рівень знань та вмінь, нестандартність мислення. Оргкомітет олімпіади: Гаврилець Алла Олександрівна, Волошина Ганна Анатоліївна та Соломаха Тетяна Анатоліївна.

Обдарована студентська  молодь продемонструвала високі знання. Так, перше місце серед студентів перших курсів зайняла студентка групи ЗЕ1-1 Марченко Марія, на другому місці Ведмеденко Юлія (З Е1-1), на третьому - Касьянов Назар (ПС 1-1). Серед студентів другого курсу: перше місце - Битько Дмитро (ЗМ2-1), друге місце - Голобородько Денис (ЕА 2-1), третє місце - Буткевич Дмитро (ЕА 2-1).

З радістю вітаємо наших переможців та бажаємо подальших успіхів і натхнення!