Чим жив технікум у лютому 2015 року (основні події, виховні та позаурочні заходи)

1. Студенти навчальних груп І курсу відвідали обласний краєзнавчий музей, де взяли участь у засідання Ради ветеранів Черкаської області з нагоди річниці Сталінградської битви.
  2. Викладачем інформатики Поломаренко Н.В. організовано роботу «Студентської пошти» з нагоди Дня святого Валентина. (фото Пошта до Дня Святого Валентина)
  3. 10 та 11 лютого в технікумі пройшов конкурс з радіомонтажу та САПРу І відбіркового туру олімпіади з радіоелектроніки сере студентів ІІ-ІV курсів. Кращими стали: І місце – Рибка В’ячеслав (гр. ОВ 3-1) набрав 231 бал; ІІ  місце – Скуцький Артем (гр. ОВ 3-1) – 218 балів; ІІІ місце – Міняйло Павло (гр. ЕА 3-1)– 80 балів. (фото Конкурс з САПР)
  4. В актовій залі технікуму проведено благодійний концерт дуету «Простір музики», за участю гостей з міста Києва Сергія Мороза та Ігоря Якубовського.
  5. 12 лютого студенти технікуму відвідали розважально-музичне шоу «День святого Валентина» в Черкаському міському Будинку культури ім. І. Кулика.
  6. В актовій залі технікуму проведено зустріч студентів з воїнами-інтернаціоналістами (за підтримки Обласної Ради ветеранів), приурочену 26-річниці виведення радянських військ з території Афганістану. (фото День миротворця)
  7. Бондаревською Н.І. – головою циклової комісії гуманітарних дисциплін проведено науково-теоретичну конференцію «Політичні портрети сучасності» та інтелектуальну вікторину «Історичні подорожі». (фото Вікторина "Історичні подорожі")
  8. Виховний захід приурочений Дню святого Валентина за ініціативи викладача світової літератури Пономаренко О.С. проведений в читальному залі технікуму.
  9. Проведено Тиждень циклової комісії загальнотехнічних дисциплін (голова Карасьова Н.С.): олімпіаду з креслення та техмеханіки, брейн-ринг серед студентів ІІ курсу. (фото Брейн-ринг з технічних дисциплін)
  10. 20.02.2015 року в технікумі вшановано пам’ять Небесної Сотні та загиблих в зоні АТО хвилиною мовчання.
  11. 23 лютого в актовій залі технікуму проведено літературно-музичну композицію присвячену 80-річчю з Дня народження Василя Симоненка. (фото До 80-річчя з Дня народження В.Симоненка)
  12. Викладачами англійської мови Кравченко А.К. та Кудрявою О.В. проведено виховний захід «Зимове свято Великобританії».
  13. Викладачем  Поломаренко Н.В. проведено відкритий виховний захід «Найрозумніший інформатик». (фото Інтелектуальна гра "Найрозумніший інформатик")
  14. Проведено олімпіаду з математики серед студентів І курсу. (фото Нагородження переможців олімпіади з математики)
  15. Викладачами української мови та літератури Соломахою Т.А. та Мартиновою О.А. проведено засідання літературного гуртка: усний журнал «В моїй душі квітує диво-сад» – знайомство студентів з поетичною творчістю Г.Г. Блонського. (фото Засідання літературного гуртка)