Огляд-конкурс студентських талантів

про ХІІ фестиваль-конкурс студентських талантів

Черкаського політехнічного технікуму

на тему «Ще не вмерла України, ні слава, ні воля

(Присвячений 70-річчю перемоги у Великій Вітчизняній війні, річниці Революції гідності, героїчному подвигу ЗСУ по захисту державного суверенітету в зоні АТО та 80-річчю з Дня народження В.Симоненка)

Загальні положення:

1. Фестиваль-конкурс проводиться серед студентів академічних груп І-ІІ курсу технікуму.
  2. Загальне керівництво конкурсом здійснює оргкомітет в складі: заступника директора з виховної роботи – С.Г. Сердюка, голови циклової комісії наставників академічних груп – М.О. Заболотної, художнього керівника – С.М. Черненка, голови профкому – Л.О. Король.

Мета фестивалю-конкурсу:

1. Подальший розвиток самодіяльного аматорського мистецтва та традицій народної культури, розвиток естетичного виховання.
  2. Виявлення, підтримка та професійний ріст художніх талантів серед студентської молоді технікуму.
  3. Виховання студентської молоді у дусі патріотизму та любові до Батьківщини.

Умови проведення:

Фестиваль-конкурс проводиться в два тури:

• І тур – березень-квітень 2015 року;
  • ІІ тур – гала-концерт переможців (дата буде визначена додатково).

Номінації конкурсу:

1. «Вокал»  – співи сольні, дует, тріо, ансамбль, колектив або хор групи, відповідної тематики
  2. «Інструментальне виконання» – гра на музичних інструментах: гітара, баян, скрипка, фортепіано та інших.
  3. «Художнє читання» – один вірш В. Симоненка, другий – відповідної тематики.
  4. «Хореографія» – танці сольні, парні, колективи.

Заявки та визначення переможців:

1. Учасники конкурсу подають заявки для участі художньому керівнику не пізніше ніж за 3 дні до виступу (де вказано – ПІБ, курс, групу, назва номеру та тривалість виступу).
  2. Журі визначає переможців конкурсу за окремими номінаціями за 12-бальною системою. Підсумкове місце навчальної групи визначається за результатами виступів в усіх номінаціях.
  3. Критерії оцінювання: професіоналізм виконання, оригінальність, наявність костюмів.
  4. Кількість виступів в кожній номінації необмежена, а в загальний рейтинг зараховується той виступ, що набере найбільшу кількість балів.

Заохочення переможців:

Переможці фестивалю та призери конкурсу нагороджуються дипломами, грамотами, солодкими подарунками та грошовими преміями на загальнотехнікумівській лінійці.

Оргкомітет

Графік виступів студентів І-ІІ курсів