2010, № 115 НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ, НІЩО НЕ ЗАБУТЕ

Напередодні світлого для кожного українця свята, Дня Перемоги, в технікумі проведено ряд заходів, приурочених 65-річчю Перемоги в Великій Вітчизняній війні.

Студенти технікуму взяли участь у відкритті обласного кінофестивалю, викладачами дисциплін циклу гуманітарної підготовки організовано ряд екскурсій до краєзнавчого музею, в бібліотеці технікуму організовано виставку.

Активно пройшов огляд-конкурс художньої самодіяльності серед студентів 1–2-х курсів та конкурс стінних газет, присвячених цій пам’ятній даті.

5 травня 2010 року на урочистій лінійці найбільш активні студенти, які взяли участь у цих заходах, були відзначені почесними грамотами, зокрема: Сарапин Олексій (ЕС 1–1), Данилко Віталій, Гура Денис, Мастерчук Анастасія (ОМ 1–1), Терновий Олександр (РА 1–1), Остренко Аліна (ЕК 1–1), Рябошапко Олексій (ЕС 1–2), Полтавська Віталіна (ЕП 1–2), Мельниченко Євгеній, Ткачук Анна (ОМ 2–1), Підгорна Ольга (ПС 2–1), Тимків Юрій (РА 2–2), Блакитний Олег (ЕС 2–2) та нагороджені солодкими призами.

Цього ж дня в актовій залі технікуму відбулася зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни та Збройних сил, на яку були запрошені гості: Озеран Василь Юхимович (випускник технікуму 1947 року) та його дружина Марія Іванівна, Білашенко Іван Корнійович, Ореховський Юрій Олександрович і працівники технікуму Глєб Ірина Миколаївна та Рольський Микола Якович.

Численними оплесками, людською вдячністю та квітами всі присутні дякували виступаючим за їхні героїчні вчинки в роки Великої Вітчизняної війни. Особливо вразив студентів та викладачів технікуму виступ Василя Юхимовича, який детально розповів про існування на території технікуму створеної німцями МТС, про їхні численні злочини та ратні подвиги партизан.

Пам’ять полеглих в роки Вітчизняної війни була вшанована хвилиною мовчання, а делегація кращих студентів технікуму поклала квіти до монументу Слави.

Після цього завдяки зусиллям художнього керівника технікуму Черненка Сергія Миколайовича та керівника танцювального гуртка Затяміної Олени Сергіївни був організований чудовий святковий концерт.

Наступного дня був проведений огляд-конкурс строю та пісні серед студентів першого курсу, а 7 травня – урок пам’яті в усіх навчальних групах технікуму.

Заступник директора з виховної роботи

С. Г. Сердюк