Обласна бібліотека для юнацтва ім. В. Симоненка

Протягом багатьох років студентів Черкаського політехнічного фахового коледжу пов’язує тісна співпраця з обласною бібліотекою для юнацтва ім. В. Симоненка

biblioteca1

Викладачі та студенти коледжу часті гості на різних роду тематичних виховних годинах, бесідах, читаннях, зустрічах з цікавими людьми, що проводяться в читальному та мистецькому залах бібліотеки. Координатором цієї роботи є один з провідних спеціалістів бібліотеки – Чеперис Марина Михайлівна.
    Крім того, всі співробітники та студенти коледжу мають змогу користуватися книжковим фондом бібліотеки, знайомитися з новинками періодики у процесі підготовки до занять або для змістовного дозвілля.
    Тож, ті, хто ще не встиг тут побувати, поспішайте відвідати це чудове місце.

biblioteca1

Обласна бібліотека для юнацтва ім. В. Симоненка

Ти знаєш, що ти - людина?

Співпраця коледжу з Обласною юнацькою бібліотекою