Міс технікуму

За традицією, напередодні свята всіх закоханих – Дня святого Валентина – було проведено конкурс «Міс технікуму». Красунями і розумницями, які брали участь у конкурсі, стали студентки групи ЕК 1-1 (Ломако Яна, Пухлій Ксенія, Романчук Тетяна), групи ОД 1-1 (Івченко Наталія, Беспечук Марія, Дащенко Олена), групи ЕП 1-1 (Рюміна Івона), групи ЕП 1-2 (Бойченко Альона) і групи ОМ 1-1 (Любченко Наталія). Гарний настрій усім присутнім подарували веселі та енергійні ведучі конкурсу Шпира Богдан (ЕК 2-1) і Потапенко Вадим (ОМ 2-1). За рішенням справедливого журі – викладача історії і культурології Лисенка О.В., викладача біології Заболотної М. О., членів студентської ради Лопатюк Яни і Барсукова Дмитра – титул «Міс технікуму» здобула студентка групи ЕК 1-1 Макарова Юлія. Директор технікуму Галат Д. В. та заступник директора з виховної роботи Сердюк С. Г. нагородили учасниць солодкими призами і грамотами, а переможницю – вишуканою короною.
                                                                      Вітаємо Юлію з перемогою!!!