Засновник спортивно-масової роботи в технікумі

СередаЯ ніколи не жалкував, що став

простим учителем фізкультури.

М. Л. Середа

Микола Леонтійович Середа народився 7 червня 1937 року в м. Золотоноша. 1961 року закінчив факультет фізичного виховання Черкаського педагогічного інституту. Кандидат у майстри спорту з легкої атлетики. Неодноразовий переможець та призер різноманітних республіканських змагань. Член збірної команди України.

З 1962 року – викладач, а з 1971 до 2003 року – керівник фізичного виховання Черкаського політехнічного технікуму.

Заслужений працівник фізичної культури УРСР, Відмінник народної освіти УРСР та України, нагороджений урядовими нагородами.

Суддя Всесоюзної категорії з легкої атлетики. Почесний суддя по спорту СРС, арбітр XXII Олімпійських ігор 1980 року в Москві, Всесвітньої універсіади студентів, спартакіади народів СРСР.

Пішов з життя у березні 2003 року.

У 2005 році за ініціативи адміністрації, профкому та спортивного клубу «Політехнік» Черкаського політехнічного технікуму започатковано Меморіал з легкої атлетики пам’яті М. Л. Середи.