Художня самодіяльність

____   Починаючи з 2001 року на посаду художнього керівника технікуму призначено Черненка Сергія Миколайовича. Маючи відповідну професійну освіту, досвід роботи з творчими колективами міста та області Сергій Миколайович «виводить» художню самодіяльність технікуму на новий, більш високий рівень. Започатковано огляди-конкурси художньої самодіяльності (зараз це фестиваль-конкурс студентських талантів) між навчальними групами І та ІІ курсів, організовуються концерти відповідно до різноманітних урочистих подій та свят, кращі студенти технікуму мають успіхи і на обласній та всеукраїнський сцені: Швецов Артур – диплом ІІ ступеня в обласному конкурсі бальних танців, Ключка Дмитро – диплом ІІ ступеня в обласному конкурсі патріотичної пісні, Вишневська Надія – дипломант конкурсу естрадної пісні в м. Одеса, Данилко Анатолій – диплом ІІІ ступеня в обласному конкурсі патріотичної пісні, Ранюк Дар′я та Левандовський Владислав – учасники І Всеукраїнського конкурсу народної пісні пам’яті Раїси Кириченко, Саєнко Яна та Брик Олексій, танцювальний колектив «Феєрія» - учасники фінального етапу обласного фестивалю конкурсу «Таланти твої, освітянська родино!».

____      ____

Огляд-конкурс художньої самодіяльності.

____  ____

Співає Вишневська Надія.                 Співає Саєнко Яна.

Співають Ранюк Дар’я і Марченко Інна.

Розклад роботи гуртків художньої самодіяльності