Розробка програмного забезпечення

ПС

Код та найменування спеціальності: 121 Інженерія програмного забезпечення.​

Шифр  та галузь знань: 12 Інформаційні технології.
Кваліфікація: технік-програміст.

• на основі повної загальної середньої освіти - 2 роки 10 місяців.

Ліцензований обсяг прийому: 30 осіб денна форма навчання.

Підготовка за спеціалізацією проводиться з 2001 року.

​   Майбутні програмісти опановують мови програмування, сучасні системи автоматизованої обробки інформації, технологію розробки програмного забезпечення, технологію комп’ютерних мереж, комп’ютерну графіку.

Провідні дисципліни фахової підготовки спеціалізації « Розробка програмного забезпечення»:

• Основи програмування та алгоритмічні мови;
  • Основи програмної інженерії;
  • Інструментальні програмні засоби;
  • Об’єктно-орієнтоване програмування;
  • Бази даних;
  • Алгоритми і структури даних;
  • Операційні системи;
  • Інструментальні засоби візуального програмування;
  • Конструювання програмного забезпечення;
  • Web – програмування.

Отримані знання та практичні навички дозволяють нашим випускникам:

• вирішувати проектно-технологічні та виробничо-організаційні завдання,
  • виконувати постановку задач для розробки програм;
  •  визначати обсяги інформації, її структуру і схеми вводу, методи контролю, порядок обробки і збереження;
  • здійснювати вибір мови програмування, засобів програмування, технічних засобів,
  • розробляти програми; впроваджувати та супроводжувати їх;
  • визначати можливість використання готових програмних засобів; проводити внесення змін в розроблені програми;
  • надавати методичну та практичну допомогу працівникам, які експлуатують обчислювальну техніку.

Можливості працевлаштування: на посадах програміста, системного адміністратора, техніка ІТ - підрозділу підприємств та організацій різних форм власності.

Випускники спеціалізації  коледжу продовжують навчання за скороченим терміном в Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка, Черкаському державному технологічному університеті, Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького.

Освітня програма:

Розробка програмного забезпечення

Розробка програмного забезпечення - освітньо-професійний ступінь фаховий молодший бакалавр