Сторінками історії "Політехнік інформ"

Газета «Політехнікінформ» доповнює розмаїту структуру виховної та позаурочної роботи Черкаського політехнічного технікуму. Саме тут Ви можете знайти цікаві новини із життя навчального закладу, творчі роботи наших студентів та співробітників, плани, інформацію адміністрації, інтерв’ю, конкурси і розваги, гумор тощо.

Історія заснування технікумівської газети бере початок 1998 року. Тоді викладач англійської мови Дробишев П.Т. запропонував до Дня студента видати не звичайну стінну газету, яку зазвичай випускають до якихось визначних подій або свят, а багатотиражку, яку б можна було узяти до рук і почитати. Назву  «Політехнік» запропонував колишній директор ЧПТ Блонський Г.Г. Ця проста, проте така ємка назва відобразила суть усього нашого навчального закладу. Спочатку наш ЗМІ дещо відрізнявся від звичної друкованої продукції, адже якість друку, та і сама верстка були далекими від норми. Проте започаткована справа набула популярності і ще раз довела, що ЧПТ – один із кращих навчальних закладів Черкащини.

Нині редактором газети є викладач української мови, української і світової літератури ЧПТ, член Національної спілки журналістів України –  Волошина Г.А. Перший номер під її редакторством вийшов взимку 2012 року. Редколектив розширився: якщо раніше колишній редактор і засновник над газетою  працював одноосібно (іноді задіював студентів), то зараз до роботи залучені інші викладачі та студенти технікуму.

Відповідальним редактором обрано заступника директора з виховної роботи – Сердюка С.Г, коректором – викладача української та англійської мови і літератури Галат Н.Д., верстку газети здійснює інженер-програміст Коць О.І., фото забезпечує Блонський Г.Г.

Було оновлено і назву ЗМІ, щоб привернути читача до осучаснення газети. Спочатку це був «Новий Політехнік», а з вересня 2013 року - «Політехнікінформ». Разом із назвою змінився вигляд газети і змістове наповнення. Тепер вона кольорова, глянцева, має безліч нових рубрик. Постійними дописувачами до газети є творчі студенти, викладачі. Психолог ЧПТ – Заболотна М.О. веде психологічну сторінку, де висвітлює найцікавіше і найнеобхідніше із галузі психології для наших студентів. Свою рубрику «Умій себе зберегти» запропонувала інженер з охорони праці Шмаюк Л.А.

Таким чином, постійними рубриками в оновленій газеті на сьогодні є:

·        Новини технікуму

·        Важливі дати

·        Наша творчість

·        Актуальне інтерв’ю

·        Спорт

·        Події технікуму

·        Сторінка психолога

·        Умій себе зберегти

·        Перли поперли

·        Наша гордість

·        Обличчя «Політехніка»

З днів заснування і до сьогодні  архів «Політехніка» став своєрідним літописом подій із життя нашого технікуму, адже багатьом студентам, та й співробітникам цікаво буде перечитувати минулі події, учасниками яких вони були, зігрівати душу теплими спогадами.

Сторінки газети завжди були і будуть відкритими для спілкування. Пам’ятайте, студентські роки – незабутні. Зробіть їх неповторними для себе і оточуючих. Творімо нашу історію разом!

Головний редактор Г.А. Волошина