Хронологія подій із життя технікуму за лютий 2013 року

1. Для студентів першого курсу проведено цикл лекцій «Культура здоров’я» головою громадської організації «Твереза Україна» Ю.Г.Оробцем.
  2. Близько 10 груп нового прийому під час виховних годин відвідали юнацьку бібліотеку ім. В. Симоненка, де прослухали тематичні лекції.
  3. У конференц-залі технікуму відбулося нагородження відмінників навчання за підсумками І семестру 2012-13 н. р.
  4. Наставниками академічних груп О.В.Кудрявою та Л.О.Сахно була організована поїздка до аквапарку (м. Київ) для всіх бажаючих студентів І курсу.
  5. Наставником академічної групи РА 2-1 Д.Г.Поповим організовано лекції на тему «Історія виникнення залізничного транспорту» та проведено зустріч студентів відділення ОТЗ із обласним наркологом Н.Ф.Карась.
  6. Студенти І-ІІ курсу відвідали міський будинок культури ім. Кулика, де для них було організовано святковий концерт, присвячений Дню святого Валентина.
  7. Головою ЦК економічних дисциплін О.В.Глубашенко було організовано та проведено презентацію спеціальностей відділення економіки і програмування в актовому залі технікуму.
  8. Студенти технікуму відвідали обласний драматичний театр ім. Т. Шевченка, де переглянули вистави «Невідомий Артемовський» та «Сад Гетсиманський».
  9. Працівники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели мотиваційні тренінги зі студентами І курсу.
  10. Студенти І курсу відвідали кінозал КП «Черкасиоблкіно», де зустрілися з ветеранами війни та переглянули фільм «Мы из будущего».
  11. Головою ЦК дисциплін гуманітарної підготовки Н.І. Бондаревською для студентів ІІ курсу було проведено науково-теоретичну конференцію «Людина в умовах НТР та інформаційного суспільства».
  12. В актовому залі технікуму відбулася зустріч студентів випускних курсів з працівниками міського центру зайнятості, під час якої розглянуто актуальні питання працевлаштування студентів після закінчення навчального закладу.
  13. Викладачем Захисту Вітчизни В.І.Колібабчуком проведено загальнотехнікумівський виховний захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дню захисника Вітчизни.
  14. Викладачами української мови та літератури А.А.Волошиною та Н.Д.Галат проведено КВК в контексті відзначення Міжнародного дня рідної мови.
  15. Останній тиждень зимового місяця присвячений іноземній мові: проведено вікторини, вечір англійської поезії конкурс стінних газет, концерт «Старі пісні про головне».