Весняний День здоров’я

День здоров’я

denzdorovyaДоброю традицією нашого навчального закладу стало двічі на рік проведення оздоровчо-спортивного свята “За здоровий спосіб життя”. 22 травня цим святом завершився спортивний сезон Черкаського політехнічного технікуму. В 15 видах програми змагань прийняли участь студенти з 33-х навчальних груп.   

 В індивідуальних видах переможцями стали.

Біг 100 метрів – Перевалова Альона (ЕС 2-2), Прищепа Анатолій (ПС 3-1)

Метання ядра – Тихий Єгор (ЕП 3-1)

Штрафні кидки (баскетбол) – Гонтар Неля (ОД 2-1)

Піднімання тулуба – Андрєєва Валерія (ЕК 2-1)

Згинання рук на брусах – Макаренко Олександр (РА 3-1)

Підйом-переворотом – Бондар Антон (ПС 2-1)

Стрибки з скакалкою – Карпенко Анна (ЕК 2-1)

Самий стійкий – Ломако Яна (ЕК 2-1), Набутовський Дмитро (ЕА 3-1)

Дартс – Кравченко Вікторія (ОД 1-1), Артеменко Сергій (РА 2-3)

Армспорт -  Хворостовська Наталія (ОД 2-1), Зеленько Микола (РА 3-1)

Жим штанги – Бурда Анатолій (РА 2-2)

Стрільба з пневматичної гвинтівки – Шевилуха Станіслав (РА 1-1)

Стрітбол – Шимуля Андрій, Кулик Ігор, Любаненко Назар (ЕС 3-1)

Перетягування канату – група ОД 2-1 (дівчата): Івченко Наталія, Дащенко Олена, Беспечук Марія, Радкевич Аліна, Чернікова Карина, Гонтар Неля, Михет Вікторія, Хворостовська Наталія, Макаренко Вікторія, Слободяник Катерина

Група ЕП 3-2 (юнаки): Кутовий Максим, Анохін Андрій, Марцьоха Володимир, Мельник Олексій, Гвоздик Олексій, Хандусь Віталій, Жарков Олександр, Ольшевський Андрій, Титаренко Тарас, Заболотній Антон

Міні-футбол – збірна команда електро-технічного відділення: Лукій Денис (ЕС 3-1), Любаненко Назар (ЕС 3-1), Курінний Андрій (ЕС 3-2), Бондаренко Олександр (ЕС 3-2), Мамієнко Максим (ЕС2-2), Бондаренко Денис (ЕС 2-2), Бондаренко Віталій (ЕП 2-2), Мигаль Ігор (ЕС 3-2)

Підсумковий розподіл місць в оздоровчо-спортивному святі «За здоровий спосіб життя»

ЮНАКИ

місце

очки

група

  1.  

107

ЕС3-1

  1.  

109,5

ОВ3-1

  1.  

111

РА3-1

  1.  

115,5

ЕС2-1

  1.  

130

РА2-2

  1.  

136,5

ЕС2-2

  1.  

144,5

ЕА3-1

  1.  

152

ЕП3-1

  1.  

156,5

ЕП2-2

  1.  

159

РА2-1

  1.  

161,5

ПС3-1

  1.  

162

ЕП3-2

  1.  

164,5

РА2-3

  1.  

173,5

ОВ2-1

  1.  

174,5

РА1-1

  1.  

182,5

ЕС3-2

  1.  

183

ЕС1-1

  1.  

187

ЕС1-2

  1.  

190,5

ОМ2-1

  1.  

191,5

ОВ1-1

  1.  

195

ПС2-1

  1.  

196,5

ЕП2-1

  1.  

198

ЕК-ОД

  1.  

198

ЕП2-3

  1.  

200,5

ЕП1-1

  1.  

202,5

ЕА1-1

  1.  

210,5

ЕА2-1

  1.  

234,5

ПС1-1

  1.  

239

ОМ3-1

  1.  

252,5

ОМ1-1

ДІВЧАТА

місце

очки

група

  1.  

15

ЕК 2-1

  1.  

17

ОД 2-1

  1.  

23.5

ОД 1-1

  1.  

24.5

ЕК 1-1