Призові місця на Всеукраїнській студентській олімпіаді з програмування

16 квітня 2016 року на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

Всеукраїнська олімпіада є частиною Міжнародної студентської олімпіади з програмування за правилами АСМ. Конкурс охоплює глобальну мережу університетів, технікумів та шкіл, які проводять регіональні змагання.

Такі конкурси дають змогу студентам перевірити своє вміння працювати в команді, здатність виконувати завдання під тиском часу, творчо мислити та застосовувати інноваційні підходи до створення нових комп’ютерних програм.

Це найстаріший, найбільший і найпрестижніший конкурс програмування у світі.

Вперше цього року команда з Черкаського політехнічного технікуму – "CkPT-polytechnic" – взяла участь в олімпіаді. До команди увійшли Андрій Близнюк, Євген  Балинець та Дмитро Гнатюк.

У результаті запеклої боротьби наша команда зайняла друге призове місце серед команд технікумів та коледжів і була нагороджена цінними призами і сертифікатами. Це свідчить про якісну підготовку ІТ-фахівців у технікумі.

Загалом, участь в олімпіадах такого рівня – це нагода отримати величезний досвід, адже потрапити до списку фіналістів – означає перш за все перемогти самих себе. Також це можливість вписати гарні здобутки в резюме, привернути до себе увагу ІТ-компаній і отримати від них цікаві пропозиції щодо подальшого працевлаштування.

Організаторам з ЧНУ, а саме викладачам факультету обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем, хочеться подякувати за успішне проведення олімпіади. А учасникам – побажати подальших успіхів і нових здобутків!