Для студентів технікуму співав «Лісапетний батальйон»

12.09.2013 року близько чотирьохсот осіб з числа викладачів та студентів технікуму стали свідками яскравого, феєричного виступу переможців п’ятого телевізійного конкурсу «Україна має талант» гурту «Лісапетний батальйон» в міському будинку культури імені Кулика.

Творчий проект «Для вас черкащани» організований головою благодійного фонду «Сузір’я» Деньгою Олександром Миколайовичем підтримала адміністрація технікуму організувавши перегляд концертної програми за участю народного артиста України Миколи Свидюка, заслуженого артиста України Павла Мрижика та відомого на всю Україну вже згаданого ансамблю під керівництвом Наталії Фаріон.

Після закінчення виступів глядачі бурхливими оплесками висловили свою вдячність відомим артистам і залишали зал переповнені позитивних емоцій.