Вшанування пам'яті Великого Кобзаря

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» і в рамках відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка згідно з Указом Президента України від 11 квітня 2012 року № 257 у 2013/2014 навчальному році відбудеться IV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Урочисте відкриття конкурсу відбудеться 26 вересеня 2013 року у Національному музеї Тараса Шевечнка (м. Київ).

Для учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів і курсантів вищих навчальних закладів І-IV рівня акредитації усіх форм власності конкурс проходитиме в три етапи (з листопада по березень).

Проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка має сприяти вихованню у його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю; формування готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини, заможної, повноправної і невіддільної від світового розвитку країни.

В Черкаському політехнічному технікумі конкурс стартує 12 листопада 2013 року. До участі в конкурсі будуть запрошені кращі знавці творчості Т. Шевченка. Протягом жовтня викладачам української мови і літератури потрібно визначити учасників конкурсу від кожної навчальної групи І-ІІ курсу (1-2 особи).

З метою вшанування пам’яті Великого Кобзаря в технікумі буде проведено екскурсії до бібліотек, музеїв міста та організовано зустрічі із шевченкознавцями.

Викладачі ЦК філологічних дисциплін