Благодійники подарували черкаським студентам лазерну світлову установку

ВІККА-НОВИНИ

08.10.2013 /08:43/

Благодійники подарували черкаським студентам лазерну світлову установку

Лазерна світлова установка, грамоти та подяки. Такими подарунками Товариство Червоного Хреста Соснівського району відзначило свою найактивнішу первинну організацію. Її членами є студенти та викладачі Черкаського політехнічного технікуму. Тому і вручення відзнак приурочили до Дня вчителя.

Майже кожен студент Черкаського політехнічного технікуму є членом первинної організації Товариства Червоного Хреста. Не лишаються осторонь добрих справ і всі викладачі освітнього закладу. Ця співпраця відпрацьована та налагоджена роками.
Анастасія Кособокова, голова первинної організації Товариства Червоного Хреста в Черкаському політехнічному технікумі: «Кожного року студенти нашого технікуму купують благодійні квиточки, марки. Усі кошти, зібрані нами, ми передаємо Червоному Хресту. Також щороку проводимо благодійний ярмарок».
Дмитро Галат, директор Черкаського політехнічного технікуму:«Організація Червоного Хреста опікується нашими студентами із соціально незахищених сімей, нашими ветеранами. Таким чином ми спільними зусиллями виконуємо таку потрібну роботу».
Цьогоріч благодійна робота викладачів і студентів політеху була найпліднішою. Це відзначили червонохрестівці Соснівської районної організації.
Людмила Грабенко, голова Соснівської районної організації Товариства Червоного Хреста: «Наша первинна організація є у вашому технікумі. Вона – одна із кращих. Президія Товариства Червоного Хреста вирішила привітати весь колектив, учнівський і викладацький, і подарувати лазерний пристрій для проведення культурно-масових заходів».
Такі подарунки, зазначають викладачі технікуму, мотивують до подальшої плідної роботи.

Телерадіокомпанія "ВІККА"