За здоровий спосіб життя! (весна 2016 рік)

24 травня на Центральному стадіоні міста Черкаси в програмі традиційного оздоровчо-спортивного свята "За здоровий спосіб життя!" було проведено легкоатлетичний меморіал Миколи Леонтійовича Середи, колишнього працівника технікуму, керівника фізичного виховання, заслуженого працівника фізичної культури, відмінника народної освіти, арбітра ХХІІ Олімпійських ігор.

На парад-відкриття змагань завітали гості: ветерани фізичної культури та спорту, друзі Миколи Леонтійовича – Ковальов Володимир Микитович, Страшевич Василь Борисович, Мовчан Юрій Якович, учениця М.Л. Середи – Сташкова Надія Дмитрівна, депутат обласної ради – Сергій Воронов.

У програмі змагань студенти долали дистанції довжиною 100, 400, 800 м, брали участь у легкоатлетичній естафеті 4 по 100 м, стрибали у довжину з розбігу. Після закінчення легкоатлетичного меморіалу на території та в спортивних залах технікуму було продовжено змагання в індивідуальних видах програми спортивного свята "За здоровий спосіб життя!", зокрема, юнаки та дівчата визначали сильніших в армспорті, дартсі, стрітболі, силових вправах (жим штанги), виконували "підйом-переворотом", згинання рук на брусах, піднімання тулуба, стрибки на скакалці, а ще жонглювали футбольнми м'ячем та стріляли з пневматичної гвинтівки. Останній вид змагань – перетягування канату.

Заслуговують на увагу нові рекорди цього спортивного свята, які встановлені Доброштаном Максимом (58 разів виконав "підйом-переовротом") та Якименком Владиславом (162 рази зігнув-розігнув руки на брусах)!

На загальнотехнікумівській лінійці директор навчального закладу Галат Дмитро Володимирович вручив усім переможцям та призерам спортивного свята заслужені нагороди: кубки, пам'ятні медалі, грамоти та солодкі призи. До речі, спортивне свято "За здоровий спосіб життя!", що проходить двічі на рік, започатковане саме Миколою Леонтійовичем восени 1993 року.

Підсумковий розподіл місць