Веселі та кмітливі показали себе

Математика — найдавніша з усіх наук. Ще в древні часи її називали «царицею наук», «ключем до всіх наук».

Видатні вчені всіх часів надавали математиці великого значення. Зокрема, геніальний учений-енциклопедист М. В. Ломоносов (1711-1765) писав: «Усе, що без того було темне, сумнівне й неправильне, математика зробила зрозумілим, правильним і очевидним».

12 листопада 2013 року в технікумі відбувся «Математичний КВК» між студентами ІІ курсу відділення «Економіки і програмування».

Змагалися найрозумніші, найкмітливіші, найвеселіші студенти груп ОД 2-1, ЕК 2-1, ПС 2-1.

Командам були запропоновані конкурси:

І.   Привітання команд

ІІ.  Розминка

III. Виїзний конкурс

IV. Конкурс капітанів

V.  Живе слово

VI. Портретна галерея великих математиків світу

VII. Конкурс уболівальників

VIII. Домашнє завдання

Під час підрахунку балів глядачів розважала талановита молодь музичними композиціями та танцювальними номерами.

За результатами конкурсу учасники були нагороджені солодкими призами та грамотами в номінаціях:

• «Найкращий капітан»  - студент групи ОД 2-1 Будник Микола;
  • «Найкращий математик» - студент групи ПС 2-1 Видовський Владислав;