Знайомство з найбільшою бібліотекою Черкас

обласна бібліотека

21 листопада студенти груп ЕС 2-2 та ЕК 2-1 ЧПТ відвідали Обласну універсальну наукову бібліотеку імені Тараса Шевченка. Акція, яку проводив цей заклад, припала до душі багатьом студентам, адже всі вони отримали можливість безкоштовно записатися до бібліотеки. Працівники провели цікаву екскурсію бібліотекою, ознайомили студентів із залом каталогів, інтернет-центром, а також показали виставку спеціальної літератури, яка так необхідна для опанування вибраного фаху. Бібліотекарі відзначили наш навчальний заклад як один із найдисциплінарніших вишів Черкащини, а студентів назвали чемними та вихованими. Сподіваємось, що знайомство з найбільшою бібліотекою Черкас знадобиться нашим студентам у практичному житті.

обласна бібліотекаобласна бібліотека