Хронологія основних подій із життя технікуму в листопаді 2013 року

1. В актовій залі технікуму з 4 по 25 листопада щопонеділка проходили презентації груп першого курсу «Давайте знайомитись».
  2. 6 листопада 2013 року збірні команди технікуму з міні-футболу посіли І та ІІ місця в змаганнях «Молодіжної студентської ліги» з міні-футболу серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації та ПТНЗ міста Черкаси.
  3. Протягом місяця (щовівторка – щочетверга) навчальні групи І-ІІ курсів відвідали музей «Кобзаря» Т. Г. Шевченка, де ознайомилися з цікавими експозиціями та фактами з життя генія українського народу.
  4. 7 листопада 2013 року в технікумі проведено виїзне засідання служби у справах дітей Черкаської міської ради.
  5. Заходи, приурочені Дню української мови та писемності, проведені з 1 по 9 листопада 2013 року.
  6. Щопонеділка групи І курсу відвідують обласну юнацьку бібліотеку імені Василя Симоненка, на базі якої проводяться виховні години різної тематики.
  7. Проведено математичний КВК для студентів ІІ курсу відділення економіки і програмування.
  8. Для студентів випускних груп відділення інженерної механіки проведено виховні години з питань працевлаштування.
  9. 14 листопада 2013 року проведено «Благодійний ярмарок» за участю всіх навчальних груп технікуму.
  10. Урочистості, присвячені Міжнародному дню студента, були проведені 15 листопада в актовій залі технікуму.
  11. Збірні команди технікуму з міні-футболу ЧПТ-1 та ЧПТ-2 «стартували» в чемпіонаті області серед аматорів «Зимова ліга».
  12. Для студентів відділення економіки і програмування проведено виховну годину «Зустріч із випускниками минулих років».
  13. Для студентів груп ЕС 4-1 та ЕС 4-2 організовано екскурсію до Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля м Черкаси та проведено виховну годину на тему «Чи вправний я фахівець?» (21 листопада).
  14. Проведено конференцію «САПР в машинобудуванні» для студентів груп ОМ 4-1 та ОВ 4-1 22 листопада 2013 року.
  15. Науково-теоретичну конференцію «Людина в умовах НТР та інформаційного суспільства» проведено за участю груп ЕК 2-1, ПС 2-1, ОД 2-1 25 листопада.
  16. Більше 150 осіб з числа студентів та викладачів технікуму відвідали виставу Дніпропетровського академічного театру «Віримо» - «Голодна кров», приурочену 80-й річниці Голодомору.
  17. 26-27 листопада 2013 року студенти технікуму взяли участь у зустрічах молоді міста Черкаси з представниками міської Ради ветеранів з нагоди 70-ї річниці визволення Черкас від німецько-фашистських загарбників.
  18. Студенти технікуму взяли участь в гала-концерті міського фестивалю-конкурсу художньої творчості «Подвигу жити в віках», що приурочений 70-й річниці визволення Черкас.