День здоров'я (осінь 2016)

Відображається "Den Zdorovya 2016.jpg"

Хорошою традицією нашого навчального закладу стало проведення двічі на рік оздоровчо-спортивного свята “За здоровий спосіб життя”. 6 жовтня цим святом розпочався новий спортивний сезон Черкаського політехнічного технікуму.

У 19-ти видах програми змагань взяли участь студенти 33-х навчальних груп.

В індивідуальних видах переможцями стали:

    Біг 100 метрів – Авраменко Анна (ЗЕ 2-1), Петраш Владислав (ЕА 3-1)

    Біг 400 метрів – Іванченко Діана (ЗЕ 2-1)

    Біг 500 метрів – Агапов Олександр (ОВ 3-1)

Стрибок у довжину з розбігу – Стецков Олександр (ЕС 2-2), Авраменко Анна (ЗЕ 2-1)

Штрафні кидки (баскетбол) – Токар Антоніна (ЗЕ 1-1), Поплавський Олексій (ЕС 2-2)

Піднімання тулуба – Тьопенко Юлія (ОД 3-1)   

Згинання рук на брусах – Саль Юрій (МЗ 2-1)

Підтягування на перекладині – Назаренко Андрій (ЕА 2-1)

Конкурс пенальтистів – Гальченко Владислав (ЕП 3-1)

Стрибки зі скакалкою – Іванченко Діана (ЗЕ 2-1) 

Дартс – Одинока Руслана (ЕП 2-1), Джумаєв Денис (ЗЕ 2-1)

Армспорт - Пелипась Дар’я (ОД 3-1), Котляренко Владислав (ЗЕ 2-1)

Жим штанги – Коваленко Максим (ЕС 3-2)   

Жонглювання футбольним мячем – Волна Віталій (ЕП 2-1)

Настільний теніс – Тьопенко Юлія (ОД 3-1), Козуля Станіслав (ЕА 2-1)

Естафета 4Х100 м – група ЗЕ 2-1: Авраменко Анна, Велько Олександра, Іванченко Діана, Лесечко Альона

Естафета 4Х100 м – група ЕА 3-1: Душейко Ярослав, Нестеренко Владислав, Петраш Владислав, Рітов Вадим

Естафета 4Х100 м (І курс) – група ЕА 1-1: Криворучко Владислав, Кучер Данило, Мороз Дмитро, Соколаш Роман

Перетягування канатугрупа ЗЕ 3-1 (ОД, ЕК) (дівчата): Погребна Анжеліка, Пелипась Дар’я, Савченюк Марія, Шиян Яна, Нечипоренко Алла, Татерчук Владислава, Заброцька Діана, Артеменко Олександра

Група РА 1-1 (юнаки, І курс): Гудь Анатолій, Гуня Валентин, Здор Владислав, Коваленко Роман, Компанієць Микола, Сокол Микола, Чепурко Владислав, Шевченко Олександр

Група ЕА 3-1 (юнаки): Рітов Вадим, Братанич Сергій, Душейко Ярослав, Філоненко Віталій, Козубовський Владислав, Цабенко Олексій, Перетятько Максим, Сосновський Михайло

Після закінчення змагань призери та переможці були нагороджені грамотами, пам’ятними медалями, солодкими призами та грошовими преміями. Призи були надані адміністрацією, профспілковим комітетом технікуму та спортклубом “Політехнік”

Вітаємо призерів та переможців змагань!

Бажаємо майбутніх перемог!

Підсумковий розподіл місць