Чим жив технікум у лютому 2014 року (основні позаурочні заходи)

1. Продовжено співпрацю студентів технікуму з Обласною юнацькою бібліотекою імені В. Симоненка.
  2. Координатором ГО «Твереза Україна» в Черкаській області Оробцем Ю.Г. для всіх груп нового прийому проведені лекції на тему: «Культура здоров’я».
  3. Організовано роботу «Студентської пошти» з нагоди Дня святого Валентина (Поломаренко Н.В.).
  4. В актовій залі технікуму проведено зустріч студентів з воїнами-інтернаціоналістами (за підтримки Обласної Ради ветеранів), приурочену 25-й річниці виведення радянських військ із території Афганістану.
  5. Студенти технікуму взяли участь у заходах (на базі Обласного краєзнавчого музею), присвячених 70-й річниці Корсунь-Шевченківської битви.
  6. За ініціативи викладача іноземної мови Кравченко А.К. проведено святковий концерт та вечір відпочинку, присвячений Дню святого Валентина.
  7. 25.02.2014 року в технікумі вшановано пам’ять загиблих на Майдані хвилиною мовчання.
  8. Викладачами Поломаренко Н.В.та  Русіним О.О. проведено відкритий виховний захід «Найрозумніший інформатик».
  9. Збірні команди технікуму з міні-футболу ЧПТ-1 та ЧПТ-2 продовжували участь в змаганнях Обласної асоціації аматорського міні-футболу «Зимова ліга».
  10. Відповідно до планів проведено декадник циклової комісії комп’ютерних і математичних дисциплін та Тиждень іноземної мови (циклова комісія філологічних дисциплін).