"Театральний" День української мови і писемності

9 листопада в Україні відзначають День української мови і писемності. Традиційно цього дня проходить Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, що покликаний, насамперед, розвивати українську мову, сприяти її популяризації, зокрема, серед школярів та студентства.

Черкаський політехніний підтримує цю мету, тому наші студенти взяли активну участь у конкурсі.

Кращими знавцями української мови стали:

І курс:

І місце – Бабіч Єлизавета (ЗЕ 1-1)

ІІ місце – Кобець Артем (ПС 1-1)

ІІІ місце – Коваленко Ян (ЗМ 1-1), Коваленко Роман (РА 1-1)

ІІ курс:

І місце – Литвин Вікторія (ЕП 2-1)

ІІ місце – Бідочка Олександр (ПС 2-1)

ІІІ місце – Сидоренко Валерій (ЕС 2-2)

Цього дня студенти І курсу мали унікальну можливість поринути в красу рідного слова, відвідавши благодійну виставу Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка "Сватання на Гончарівці". Театральна майстерність та артистизм акторів не залишили байдужими жодного глядача, а колоритна мова твору М. Старицького забезпечила гарний настрій на тривалий час.

Фото цього дня Благодійна вистава Черкаського обласного музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка "Сватання на Гончарівці"