Благодійний концерт «Дорога додому»

Ми живемо в непростий для нашої країни час. Кожного дня перед нами постає вибір: що робити далі й які дії необхідні саме сьогодні. Щохвилини ми чуємо й бачимо вражаючі новини, розповіді знайомих та чутки. Дехто виїздить за кордон, інші - навпаки - повертаються назад. Ті, хто лишився й продовжує жити в Україні, власне, давно зробили свій вибір. Завдяки таким людям ми - сильні, єдині та непереможні. Ми віднайшли себе, знайшли свій шлях у житті і не зійдемо з нього.

27 вересня 2014 року саме для таких людей - людей, які мають тверду життєву позицію і, незалежно від особистого статусу, буденних проблем, фізичного здоров’я, захищають свою країну й свій народ - відбувся концерт-фестиваль під назвою «Дорога додому». Організаторами його виступили викладачі технікуму на чолі із М.О. Заболотною, Н.В. Соловйовою та Ю.М. Дученком, а також активні і небайдужі студенти технікуму (вони ж, до речі, взяли участь і у волонтерській роботі). Мета концерту - підтримка учасників бойових дій у зоні АТО.

Ідея цього концерту-фестивалю полягає в тому, щоб кожен із нас зробив висновки і відчув, де саме його дім, його країна, його народ та брати. Щоб кожен віднайшов шлях до свого серця. Дуже важливо на сьогодні бути впевненим у своїх переконаннях, не відмовлятися від своїх коренів і не просто називатися українцем, а бути ним і душею, й серцем.

Лупина Артем, студент групи РА 3-1