Першість технікуму з настільного тенісу

12 листопада в спортивному залі пройшла особиста першість технікуму з настільного тенісу. У цих змаганнях взяли участь 37 студентів нашого навчального закладу. Учасники були розділені на вісім груп по чотири-п’ять осіб. Переможці своїх груп виборювали першість у фінальних змаганнях.

У змаганнях серед дівчат перше місце виборола студентка групи ЕК 3-1 Небилиця Валентина, яка у фінальній грі перемогла Білоусову Марію з навчальної групи ЕП 1-1.

У змаганнях серед юнаків, за відсутності кращого тенісиста технікуму - Стадника Владислава, що отримав травму, перемогу здобув Товстоп’ят Олег (ПС 3-1), який у фінальній грі переграв Тегіна Антона (ЕП 4-1). Третє місце зайняв Погорілий Володимир з групи ЕС 3-2.