Черкаський політехнікум співпрацює з військовою частиною в АТО

Черкаський політехнікум  співпрацює з військовою частиною в АТО

У Черкаському політехнічному технікумі відбувся флеш-моб «Козацькому роду — немає переводу». Європейська благодійна акція, що сьогодні заполонила Інтернет, прижилася і в Україні, однак мета у нас інша — допомогти українській армії, що зараз захищає кордони нашої держави від східного нападника.

Естафету нашому навчальному закладу передав Чернігівський технікум транспорту та комп’ютерних технологій. ЧПТ з радістю прийняв виклик і долучився до благодійної акції, зібравши під час неї майже три тисячі гривень. Cьогодні є безліч рахунків для допомоги армії, біженцям, розгорнули свою діяльність багато волонтерських організацій. Однак достовірно ніхто не може бути певен, що гроші використають саме в тому напрямку, куди вони початково були спрямовані. Тому адміністрацією технікуму було прийнято рішення надавати посильну допомогу предметно.  Командир військової частини 1744 О.О.Тимошенко написав лист-звернення до нашого навчального закладу про надання посильної допомоги  його частині. Тож кошти, зібрані під час флеш-мобу, спрямовані саме в цю в/ч.
Окрім того,  студенти  4-го курсу відділення обслуговування транспортних заcобів спеціальності «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» під час навчальної практики під керівництвом викладачів професійно-практичної підготовки В.І.Колібабчук та І.І.Поломаренко були направлені  до військової частини 1744 для допомоги в ремонті військової техніки. До того ж технікум до проведення акції вже зібрав 1700 гривень для придбання витратних матеріалів: хомутів, реле, ламп головного освітлення, ізоляційних стрічок тощо.
Роботу з військовою частиною координує заступник директора з виробничого навчання О.О.Романчук, який підтримує тісні контакти з заступниками командира в/ч В.М.Криворотом, О.В.Савченком.
Окремий волонтерський рух у ЧПТ очолює викладач суспільних дисциплін Ю.М.Дученко.
Адміністрація технікуму виносить подяку всім, хто долучився до благодійної акції і показав справжній український козацький дух.
Днями ж у Черкаському політехнічному технікумі було проведено зустріч викладачів та студентів з випускниками відділення інженерної механіки — учасниками АТО Віталієм Мельниченком та Антоном Крижанівським. На зустріч були запрошені представники ГО «Громадський БлокПост» Людмила Турган, Олександр Піньковський та Віктор Завальнюк.
Гості розповіли присутнім про перебіг подій у зоні АТО, волонтерську діяльність «Громадського БлокПосту», відповіли на запитання, почули музичні вітання від студентів технікуму. Наостанок студентським колективом було підтримано ініціативу громадської організації про збір теплих речей для військових.

Сергій Сердюк,
заступник директора ЧПТ з виховної роботи