Першість технікуму з волейболу

5 квітня в спортивному залі технікуму відбулася першість технікуму з волейболу серед збірних команд відділень. Змагання проходили за олімпійською системою. В першій півфінальній грі жереб звів збірні команди відділення економіки і програмування та електромеханіче відділення, де перемогу святкували останні з рахунком 2-0. З таким же рахунком у другій півфінальній грі перемогу здобули студенти механічного відділення, що перемогли команду електротехнічного відділення.

У надзвичайно напруженій боротьбі за перше місце сильнішими виявилися студенти механічного відділення, які обіграли з рахунком 2:0 команду електромеханічного відділення.

Третє місце розіграли між собою команди відділення економіки і програмування та електротехнічного відділень, де сильнішими виявилися студенти відділення економіки та програмування.

Відділення-переможця представляли Коломієць Сергій, Нудьга Олександр, Гончаренко Марк, Білан Володимир, Титаренко Владислав.

Вітаємо переможців та призерів змагань!

Бажаємо майбутніх перемог!