День енергетика

22 грудня своє професійне свято відзначають енергетики. Черкаський політехнічний технікум по-особливому ставиться до цього дня, адже впродовж не одного десятиліття саме наш навчальний заклад випускає у світ майбутніх електриків.

День енергетика  - професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, день визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку, удосконалюванні й підтримці повсякденного життя населення.  День енергетика в Україні святкують у найбільш короткий світловий день року, що можна вважати досить символічним, зважаючи на роль працівників сфери енергопостачання в сучасному суспільстві. Робота енергетиків полягає в забезпеченні одного з найважливіших благ цивілізації — тепла і світла. Завдяки їхній щоденній праці в наших будинках, школах, лікарнях та дитячих садках створені умови для комфортного перебування.

У технікумі пройшло урочисте святкування цього дня. Концерт підготували студенти електротехнічного відділення. Є серед них і професійні гімнасти, і танцюристи, і вокалісти, і футболісти. Директор нагородив кращих представників відділення грамотами.

У цей день ми приєднуємося до привітань на адресу всіх енергетиків і бажаємо їм світлого і надійного здоров’я, успіхів на виробництві, радості і виконання всіх їхніх теплих надій! Ви заряджаєте енергією кожне наше свято, нехай і ваш професійний день буде наповнений світлом, теплом і енергією наших щирих привітань! Хай буде світло!

Прес-служба ЧПТ