Склад циклової комісії обслуговування та ремонту технологічного обладнання і автотранспорту

ЦК Бузиновський Сергій Миколайович - голова циклової комісії, викладач вищої категорії. Закінчив Українську ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарську академію в 1987 році за спеціальністю "Інженер-механік". В технікумі працює з 2005 року.
ЦК Романчук Олег Васильович - заступник директора з виробничого навчання, викладач вищої категорії. Закінчив Уманський педагогічний інститут в 1990 році за спеціальністю "Учитель трудового навчання і фізики". В технікумі працює з 2001 року.
ЦК Рольський Микола Якович - викладач І категорії. Закінчив Київське вище танкове інженерне училище ордена Червоної Зірки ім. Маршала Якубовського в 1980 році за спеціальністю "Інженер-механік". В технікумі працює з 2007 року.
ЦК Мартинов Володимир Пилипович - майстер виробничого навчання. Закінчив Київський державний інститут ім.О.М. Горького в 1984 році за спеціальністю "Педагогіка і психологія". В технікумі працює з 2005 року.
ЦК Пересунько Сергій Миколайович - викладач І категорії. Закінчив Київський автомобільно-дорожний інститут ім. 60-річчя Великої Жовтневої Соціалістичної революції в 1984 році за спеціальністю "Автомобілі і автомобільне господарство". В технікумі працює з 2013 року.
ЦК Буша Володимир Михайлович - завідувач механічним відділенням, викладач І категорії. Закінчив Українську ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарську академію в 1992 році за спеціальністю "Інженер-механік". В технікумі працює з 2006 року.