Лекція "Ощадливе виробництво" для студентів групи ЕК 3-1 та ОД 3-1

28 жовтня 2015 року студенти випускних груп ЕК 3-1 та ОД 3-1 відвідали Державний вищий навчальний заклад «Університет банківської справи» Черкаський навчально-науковий інститут. Студентів привітно зустріла кандидат економічних наук, доцент Третяк Наталія Миколаївна, яка провела лекцію «Ощадливе виробництво», а також розповіла про умови навчання в інституті. Студенти відвідали сучасні аудиторії, спортивний та актовий зали, музей, бібліотеку та гуртожиток, ознайомилися з роботою навчально-тренувального банку «Славутич».

Знайомство з Державним вищим навчальним закладом «Університет банківської справи» Черкаського навчально-наукового інституту дало змогу нашим студентам-випускникам визначитися з подальшим навчанням.