Cоціально-психологічна служба

Заболотна Марина Олександрівна
Практичний психолог колледжу

• Якщо ви хочете розібратися у своїх психологічних проблемах, покращити свій настрій, визначитися нарешті у прийнятті важливого для вас рішення;

• якщо ви зіткнулися з труднощами у навчанні: побоюєтеся виступати перед великою аудиторією, не можете порозумітися з викладачами, адаптуватися у новому колективі;

• якщо у вас назріває конфліктна ситуація з батьками, важко знайти спільну мову з друзями чи просто необхідно виговоритися - ласкаво просимо до психологічної служби коледжу!

Ці та інші питання можуть стати як предметом індивідуальної бесіди з психологом, так і однією з тем тренінгового курсу, а конфіденційність та професіоналізм вам буде гарантовано!

Кабінет психолога №237, знаходиться в IV корпусі коледжу

До зустрічі в робочому кабінеті, згідно графіку роботи:

понеділок, середа, четвер, п’ятниця 13.00 – 16.00

Для вас працює «Скринька Довіри»

Ви можете звернутися за допомогою у вирішенні психологічних проблем до психолога Заболотної Марини Олександрівни за електронною адресою psy911@сhpt.edu.ua

У зв’язку із запровадженням карантину соціально-психологічна служба коледжу пропонує безкоштовне онлайн-консультування для всіх учасників освітнього процесу. Консультування проводиться в телефонному режимі (0672741283).

До уваги студентів: слідкуйте за рекомендаціями, важливою інформацією, просвітницько-профілактичними бесідами он-лайн в Google-класі (код o2apq5f)

Телефони довіри

Ви відчуваєте себе пригніченим і вам складно описати, що відбувається? Пам’ятайте, не варто соромитися своїх почуттів. Якщо вам складно, зникло бажання жити й розвиватися, не соромтеся. Телефонуйте на гарячу лінію телефону довіри. Анонімно ви завжди зможете отримати безкоштовну консультацію.

• Національна гаряча лінія з питань захисту прав дітей  0-800-500-225 або 772 з мобільного (з 12:00 до 16:00)

• Національна гаряча лінія з питань насильства та захисту прав дітей ‒ 0-800-500-335.

• Центр соціальної допомоги сім’ям ‒ 044-566-15-48 — допоможе в ситуаціях домашнього насильства і при складних сімейних обставинах.

• Всеукраїнська дитяча лінія «Телефон Довіри» ‒ 0-800-500-21-80

• У Черкасах телефон довіри 330-900 працює цілодобово

• (Черкаський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді) у будні з 8-00 до 20-00 http://chmr.gov.ua/ 068-822-05-92 або (0472)38-38-54 (Черкаська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини) https://helsinki.org.ua