Знайомство слухачів підготовчких курсів з відділенням економіки та програмування

05.05.2018 року відділення економіки та програмування ближче знайомило слухачів підготовчих курсів зі своїми спеціалізаціями «Економіка підприємства» та «Оціночна діяльність». В ході зустрічі «курсачки» відвідали Музей грошей та мали можливість отримати перші навички формування пасивних доходів за допомогою фінансової гри. Допомагали їм грати та приймати фінансові рішення студенти 2 та 3 курсу, викладачі циклової комісії економічних дисциплін Глубашенко О.В. та Тичкова Н.Б. Гра пройшла з гумором та користю.

Крім того, майбутні абітурієнти  мали можливість відчути студентську атмосферу, спілкуючись в невимушеній обстановці  зі студентами про навчання і не тільки.

Окрему подяку за сприяння проведення заходу висловлюємо керівнику підготовчих курсів Прокопенко В.М.

Детальніше фото на сторінці Facebook Черкаського політехнічного технікуму