В Черкаському політехнічному технікумі підведені підсумки виставки художньої та технічної творчості студентів

У перші дні червня на загальнотехнікумівській лінійці кращі студенти ЧПТ були нагороджені почесними грамотами та подяками за участь і перемогу в щорічній виставці гурткової роботи.

«Ми патріоти України» - саме під таким гаслом студенти І–ІІІ курсу представили свої малюнки, вироби з бісеру, фото, творчі роботи, авторські вірші, вироби з дерева і глини (розділ «Художня творчість»).

Студенти, що займаються технічною творчістю (за 10-ма спеціальностями, які можна опанувати в технікумі), продемонстрували свої винаходи.

Крім того, нагороди отримали переможці фестивалю-конкурсу студентських талантів ЧПТ, спортсмени технікуму – чемпіони обласної спартакіади, а також переможці предметних олімпіад та конкурсу «Кращий за професією».

Кульмінацією заходу стало нагородження технікуму (в особі директора – Галата Дмитра Володимировича) Почесною грамотою за успішне проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності студентів технікумів та коледжів за професією «Токар». Нагороду вручили заступник директора департаменту освіти та науки ЧОДа Ігор Володимирович Волошин та головний спеціаліст з вищої освіти Віта Валеріївна Бузько.