Випуск молодших спеціалістів

30 червня 2015 року 326 дипломованих молодших спеціалістів – техніків-програмістів, економістів, спеціалістів з оціночної діяльності, техніків-електриків, технологів, механіків та електромеханіків – отримали путівку в доросле життя.

На урочистостях із цієї нагоди, крім дипломів, кращі студенти технікуму були нагороджені пам’ятними грамотами та подяками за активну участь у громадському житті технікуму, досягнення в технічній творчості, художній самодіяльності, а за здобутки в спорті ще й отримали медалі – «Кращий спортсмен технікуму». Особливо приємним є те, що 18 випускників отримали дипломи з відзнакою. Отже, «Гордість технікуму» 2015 року:

Обараз Ольга ЕП 4-1

Стадник Олександр ЕП 4-1

Коломієць Олег ЕП 4-3

Стась Дмитро ЕП 4-3

Любченко Наталія ОМ 4-1

Мельніченко Любов ОМ 4-1

Солодкий Євгеній ОМ 4-1

Будник Микола ОД3-1

Дмитренко Інна ОД3-1

Майборода Ілона ОД3-1

Хлівицька Єлизавета ОД3-1

Бірюкова Катерина ЕК 3-1

Коваленко Людмила ЕК 3-1

Висоцький Владислав ПС 4-1

Миценко Андрій ПС 4-1

Сушко Василь РА 4-1

Пучка Владислав РА 4-3

Буйновський Владислав ЕА 4-1

Крім того, за клопотанням наставників академічних груп нагороди отримали і батьки студентів, які протягом усього періоду навчання брали активну участь у виховному процесі та зміцненні матеріально-технічної бази технікуму.

Фотозвіт з урочистостей можна переглянути у розділі «Фотоновини».