Корисна справа

Символічно, що свято 1 вересня – День Знань – у Черкаському політехнічному технікумі разом із колективом викладачів і студентів, батьками відзначають і численні гості: партнери з виробництва – роботодавці для випускників, колеги – випускники минулих років.

Цього року яскравою подією, приуроченою до свята, стало урочисте відкриття навчального електротехнічного полігону Черкаського політехнічного технікуму, побудованого за допомогою та при технічній підтримці ПАТ "Черкасиобленерго". Відкриттю полігону передувала наполеглива робота з будівництва і обладнання, якою займалися як студенти і викладачі дисциплін електротехнічних спеціальностей, так і працівники структурних підрозділів ПАТ "Черкасиобленерго", адже серед них більше 80% – випускники технікуму минулих років. Плідна співпраця навчального закладу та підприємства забезпечує належний рівень підготовки молодших спеціалістів для енергетичної галузі області та підвищення їхньої кваліфікації.

Присутніх викладачів технікуму та гостей привітали Перший заступник Голови правління ПАТ "Черкасиобленерго" Корчинський Віктор Валерійович, який вручив паспорт електротехнічного полігону як вінець завершеної справи директору технікуму Галату Дмитру Володимировичу, та директор з охорони праці і пожежної безпеки підприємства Гончаренко Анатолій Олексійович, який презентував присутнім можливості новоствореної матеріально-технічної бази для спільного використання – це комплекс електротехнічного обладнання, що включає районну трансформаторну підстанцію напругою 35/10 кВ, в тому числі фрагмент повітряної лінії, ввідний пристрій з роз'єднувачем і вимикачем, силовий трансформатор, комплектні розподільчі пристрої напругою 10 кВ, елементи системи релейного захисту та споживчу комплектну трансформаторну підстанцію напругою 10/0,4 кВ.

Почесними гостями свята стали випускники технікуму, заслужені енергетики України Приходько Анатолій Михайлович та Міщенко Анатолій Миколайович, особливу вдячність за допомогу адміністрація технікуму висловлює випускнику 1971 року, начальнику Правобережного міжрайонного управління водного господарства Вовку Андрію Антоновичу.

Після урочистого відкриття право провести перше практичне заняття на електротехнічному полігоні для присутніх викладачів і студентів надано завідувачу полігоном, викладачу дисципліни "Електропостачання" Сахну Миколі Михайловичу, викладачу "Електробезпеки" Рубану Петру Григоровичу та завідувачу навчально-курсовим комбінатом ПАТ "Черкасиобленерго", теж випускнику технікуму Шулевському Валерію Вячеславовичу.

Завідувач лабораторіями електротехнічного відділення Блонський Г.Г.