Зустріч з випускниками відділення

18 листопада 2015 року у Черкаському політехнічному технікумі відбулася зустріч випускників різних років спеціальностей «Економіка підприємства» та «Оціночна діяльність» зі студентами груп ЕК 3-1 та ОД 3-1.

На зустрічі були присутні викладачі циклової комісії економічних дисциплін, випускники спеціальності «Економіка підприємства» - Красноштан Марина (випускниця 2004 року), Стрельченко Інна (випускниця 2013 року), Пухлій Ксенія (випускниця 2014 року), випускники спеціальності «Оціночна діяльність» - Ткаченко Станіслав, Хижняк Юлія (випускники 2012 року), Радкевич Аліна, Макаренко Вікторія (випускники 2014 року), Майборода Ілона, Будник Микола (випускники 2015 року).

Гості розповіли про свої досягнення після закінчення технікуму. Приємно, що всі вони знайшли своє місце в житті, стали успішними, хоч і не всі працюють за фахом.

Зустріч пройшла в теплій та щирій атмосфері: випускники згадували студентські роки, їм так хотілося повернутись у минуле і прожити все знову. Найголовніше те, що ніхто з них не пошкодував, що навчався на відділенні економіки та програмування в Черкаському політехнічному технікумі.

Організатори заходу – Тимків Юлія Євгенівна та Айбабіна Валентина Павлівна, викладачі Черкаського політехнічного технікуму.