Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови

3 березня Черкаський політехнічний технікум приймав гостей з усієї Черкаської області: в нашому навчальному закладі проходив ІІ (обласний) етап VI Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів технікумів і коледжів. Окрім черкаських навчальних закладів, в олімпіаді брали участь студенти з м. Сміла, Чигирин та Золотоноша (всього 21 учасник).

Відкрив олімпіаду директор ЧПТ Дмитро Володимирович Галат, який наголосив на важливості таких заходів для розвитку і популяризації державної мови серед студентської молоді та побажав усім учасникам успіху під час виконання олімпіадних завдань. Потім студенти урочисто відкрили конверти із завданнями та почали готуватися до їхнього виконання.

Після написання олімпіадних робіт учасники мали змогу ознайомитися з історією ЧПТ: екскурсію в музеї технікуму для них провела голова циклової комісії дисциплін гуманітарної підготовки Н. І. Бондаревська.

В цей час журі, сформоване з викладачів – гостей, перевіряло роботи учасників. Кожній роботі було приділено максимальну увагу, оскільки обирали кращого з кращих – представника області на ІІІ (всеукраїнському) етапі олімпіади.

Завершився захід літературно-музичною композицією (її підготували і провели: Юлія Тьопенко (ОД2-1), Тетяна Гончар, Марія Білоусова, Юлія Кучай (ЕП 2-1) та Яна Слободянюк (ЕК 3-1) під керівництвом голови циклової комісії філологічних дисциплін А. О. Гаврилець) і нагородженням переможців і учасників. Дипломи та подяки отримали й викладачі, які готували студентів.

Приємно, що серед переможців – троє наших студентів:

І місце серед студентів 2-х курсів – Юлія Колісник (ЕП 2-1), викладач Т. А. Соломаха

І місце серед студентів 1-х курсів – Вікторія Литвин (ЕП 1-1), викладач Н. Д. Галат

ІІІ місце серед студентів 2-х курсів – Богдан Журавель (РА 2-1), викладач О. А. Мартинова

Циклова комісія філологічних дисциплін висловлює подяку всім, хто долучився до організації та проведення заходу. Разом ми вкотре довели, що Черкаський політехнічний дбає про розвиток української мови на високому рівні!

Детальніше "Фотоновини" - 2-й етап Всеукраїнської олімпіади з української мови