Турнір з баскетболу серед дівчат

10 березня в спортивному залі технікуму відбувся турнір з баскетболу серед дівчат, присвячений Міжнародному дню жінок 8 Березня. У змаганнях взяли участь команди Черкаського політехнічного технікуму, Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, Черкаського комерційного технікуму та збірна команда школярів міста. Учасники змагалися за олімпійською системою. У першій півфінальній зустрічі перемогу святкували наші дівчата, перемігши суперниць з комерційного технікуму з рахунком 21:17. У другому півфіналі впевнену перемогу здобула збірна команда шкіл міста з рахунком 40:20. Лише одне очко розділило суперників у грі за третє місце. Команда національного університету переграла збірну комерційного технікуму (28:27). А перше місце виборола збірна команда шкіл міста, яка обіграла господарів змагань з рахунком 38:31. Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Вітаємо переможців та призерів наших змагань!
Бажаємо майбутніх перемог!