Склад циклової комісії програмного забезпечення та соціально-економічних дисциплін

Русін Олександр Олександрович - голова циклової комісії, викладач вищої категорії. Освіта: Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. Викладає дисципліни: інформатика і комп'ютерна техніка,  Теорія ймовірності і математична статистика, Числові методи.

Янко Людмила Онисимівна-  викладач вищої категорії. Освіта: Черкаський фінансовий технікум, Київський політехнічний інститут,Черкаський інженерно-технологічний інститут. Викладає дисципліни: Інструментальні програмні засоби, Операційні системи, Вступ до фаху, Системи автоматизованої обробки економічної інформації, Статистика.
Трембовецька Тетяна Василівна - викладач вищої категорії. Освіта: Черкаський інженерно-технологічний інститут, Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького. Викладає дисципліни: Бази даних, Web-програмування, Комп'ютерна техніка та програмування, Архітектура комп'ютерів, Курсове і дипломне проектування.
Поломаренко Наталія Вікторівна - в.о. завідувача відділення бізнес-освіти та компютерних технологій, викладач І категорії. Освіта: Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького. Викладає дисципліни: ОПП,  Інформаційні системи і технології на підприємстві, НП з інформац. систем і техн.

Висоцький Сергій Петрович – голова циклової комісії, викладач першої категорії. Викладає дисципліни: Оціночна діяльність, Основи землеустрою та оцінка земельних ділянок, Ринок машин та обладнання, Ринок колісних транспортних засобів.

Глубашенко Ольга Василівна –  викладач вищої категорії. Освіта:  Чернівецький державний університет, Черкаський державний технологічний університет. Викладає дисципліни: НП зі вступу до фаху та бухгалтерського обліку, Фінансовий облік, Нагороди: Почесна грамота Головного управління освіти, Подяка міського голови Анатолія Бондаренка.

Тичкова Наталія Борисівна - викладач вищої категорії. Освіта: Черкаський інститут управління, ""Економіка підприємства" 1999р.; Черкаський державний технологічний університет, "Управління проектами" 2008р., "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" 2018р. Викладає дисципліни: Економіка і нормування праці, Фінанси, Гроші і кредит, Економіка підприємства.

Тимків Юлія Євгенівна – викладач вищої категорії. Освіта: Черкаський державний технологічний університет.  Викладає дисципліни: Методи і моделі оцінювання, Планування та організація діяльності підприємства, Ціноутворення, Економіка підприємства. Нагороди: Почесна грамота Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

Зіміна Ольга Віталіївна - викладач вищої категорії. Освіта: Київський національний економічний університет. Кваліфікація спеціаліст вищої категорії, старший викладач. Викладає дисципліни  Економіка, Основи економічної теорії, Нагороди: Почесна грамота Головного управління освіти в Черкаській області.

Тесленко Тетяна Григорівна – викладач вищої категорії. Закінчила Черкаський державний  університет ім. Б. Хмельницького в 2003 р. Кваліфікація за дипломом – історик, викладач історії. Викладає дисципліни: Соціологія, Культурологія.

Сметанін Олександр Геннадійович - Викладає дисципліни: Основи програмування та алгоритмічні мови, Інструментальні засоби візуального програмування, Керівництво НП.