Регіональний конкурс презентацій «Гроші та кредит: сучасні тенденції розвитку»

Регіональний конкурс презентацій «Гроші та кредит: сучасні тенденції розвитку» відбувся в Черкаському державному технологічному університеті за ініціативи кафедри економічної теорії та банківської справи.

До участі у конкурсі було представлено значну кількість презентацій випускників 18 коледжів з усіх куточків.

Конкурсанти брали участь у роботі секцій:

Секція 1. Гроші та грошовий оборот у сучасних умовах.

Секція 2. Інфляція та грошові реформи.

Секція 3. Валютний ринок та валютні системи.

Секція 4. Сутність та види кредиту.

Секція 5. Банки і небанківські фінансово-кредитні установи та їхня роль на грошовому ринку.

Секція 6. Центральні банки та грошово-кредитна політика.

Учасники конкурсу отримали рекомендації на безкоштовну публікацію своїх робіт у фаховому виданні Черкаського державного технологічного університету за тематикою наукової роботи.

Всі учасники отримали сертифікати та грамоти.

У конкурсі взяла участь студентка 3 курсу Черкаського політехнічного технікуму (спеціальність «Оціночна діяльність» відділення економіки та програмування) Гоєнко Каріна.

Блискучі виступи конкурсантів свідчать про високий рівень їхньої підготовки.

Ректор ЧДТУ Олег Григор подякував викладачам, що допомагали конкурсантам у підготовці робіт, зокрема, Наталії Тичковій - викладачу відділення економіки та програмування (циклова комісія економічних дисциплін) Черкаського політехнічного технікуму.

Деталі на сайті ЧДТУ