Вітаємо студента групи ПС 4-1 Артема Манька з вагомим спортивним здобутком!!!

фехт

Черкащанин (на знімку перший зліва)вдало виступив у складі національної паралімпійської збірної команда з фехтування на візках

У столиці Італії, м.Рим, відбувся чемпіонат світу з фехтування на візках. У змаганнях приймали участь145 спортсменів з 24 країн світу.

У доробку українських фехтувальників  9 високих нагород (3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі) та ІІІ місце в загальнокомандному заліку (після команд Росії та Італії).

За день до завершення чемпіонату, нашим спортсменам вдалось вибороти 2 перемоги - бронзову медаль у рапірі та бронзову - у командних змаганнях у шаблі.

Чоловіча шабельна команда у складі: Цедрика ВадимаАнтона Дацка, Артема Манька (Черкаси)та Андрія Демчука, вдало відфехтувавши зі збірними Японії та Франції (остання, до речі, - 2-й номер світового рейтингу) та програвши півфінал, все ж зібралась силами та в поєдинку за бронзову медаль змогла перемогти лідерів світового рейтингу - команду Греції з рахунком 45:40.

Артем Манько не тільки завоював «бронзу» чемпіонату світу, а ще і виконав норматив «Майстра спорту України міжнародного класу»! Тренує спортсмена Шкалікова Л.М.