Квест до Дня української мови і писемності!

8 листопада 2018 року відбувся мовно-літературний квест  до Дня писемності та мови. Завдяки йому студенти  розширили свої знання з мови, а саме дослідили причини появи мовного сміття, навчились його помічати та уникати у власному усному та писемному мовленні. Також сформували вміння відшукувати та впорядковувати мовний матеріал, дізналися цікаві факти з української історії та культури. У грі брали участь 4 групи: ЕП 2-1; ОВ 2-1; ПС 2-1; ЗЕ 2-1. Перше місце виборола збірна команда групи ОВ 2-1 "Олександр і К" у складі Тараненка Олександра, Марченка Олександра, Лук'яненка Олександра, Фещенка Олександра та Гвоздика Костянтина.                                                                                                                                                                                                                  Під час захоплюючої мандрівки лабіринтами мови студенти переконалися наскільки важливо дбати про чистоту рідної мови, адже вона - це найбільше духовне надбання нашого народу! ! Квест підготувала і провела викладач Соломаха Тетяна Анатоліївна. Вітаємо переможців!!!