ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ «КОБЗАРЯ»

muz_kobzarya   24 жовтня група ЕС 2-2 відвідала Музей «Кобзаря» Т.Г.Шевченка. Працівники музею підготували незабутню розповідь-екскурсію на тему «Шевченко-художник».  В рамках відзначення 200-річного ювілею з дня народження Т.Г.Шевченка в місті заплановано ще багато заходів, де будуть задіяні навчальні заклади. Ця екскурсія – лише початок вшанування генія українського народу, до того ж,  нашого земляка. Студенти групи ЕС 2-2 щиро вдячні за надану можливість ознайомитись з Т.Г. Шевченком не тільки як з визначним митцем слова, а й пензля. Всіх вразила атмосфера, яка була під час лекції. А під кінець екскурсії студентам було дозволено переглянути картинну галерею сучасних художників Черкащини, що розміщується в підвальному приміщенні музею.

Наставник групи ЕС 2-2 Г.А.Волошина

muz_kobzarya muz_kobzarya