Допомога вступнику

Плюси переходу в КОЛЕДЖ замість «просиджування штанів» в школі:

1. Виявляється, можна прожити без батьківських зборів, вирішуючи всі питання, коли вони виникають у батьків, і в час, зручний для батьків.

2. Виявляється, прибирають в коледжі ті, хто за це отримує зарплату, а не діти, «заохочені» прикладом невідомих японських дітей.

3. Виявляється, що якщо про форму не згадувати – діти голими не ходять.

4. Виявляється, що програму навчання можна побудувати таким чином, щоб все робити на парах, а вдома лише зрідка витрачати час на завдання в рамках пів години-година.

5. Виявляється, що підручники, звичайно, формально існують, але якщо педагог знає матеріал, любить предмет і не працює за принципом «відкрили підручник та прочитали параграф» – підручники нікому в принципі і не потрібні.

6. Виявляється, що дитина, яка чітко професійно зорієнтована, може займатись професією з задоволенням.

7. Виявляється, що відсутність фіксованих класів є певною запорукою проти булінгу, бо немає фіксованих колективів з усіма мінусами.

8. Виявляється, що класний керівник і куратор курсу – це різні речі. І виявляється, що кураторства достатньо для керування процесом, але без одягання маски «гуру» та «беззаперечного авторитета».

9. Виявляється, що цілком можна обійтись без лінійок та такого подібного, а замінити все це гарним концертом.

10. Виявляється, що цілком можна жити, не збираючи на штори, фарбу та шпалери, бо це проблема навчального закладу, до якої батьки і діти жодного стосунку не мають.

11. Виявляється, що чим дорослішими і конкретнішими є задачі, які ставлять перед дітьми, – тим відповідальнішими вони стають.

 Ми вже ідемо до професії, а ті, хто залишився, лише думають, чи йти до дороги, яка веде до професії.

Перелік освітніх програм можна дізнатись тут!!!

*  *  *

РЕЄСТРАЦІЯ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ ВСТУПНИКА

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ, які мають пільги‼️‼️
Перш ніж подавати заяву зверніться до приймальної комісії, щоб внести ваші пільги в ЄДЕБО.
Для внесення пільг використовуються ВИНЯТКОВО ОРИГІНАЛИ ДОКУМЕНТІВ, які підтверджують пільги!!!

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

ЕТАПИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ

ВИМОГИ ДО НАПИСАННЯ МОТИВАЦІЙНОГО ЛИСТА

* * *

РОЗ'ЯСНЕННЯ щодо ПРОХІДНОГО БАЛА

Доводимо до вашого відома, що приймальна комісія не оперує поняттям "ПРОХІДНИЙ БАЛ" до початку вступної кампанії. Його можна обчислити ЛИШЕ після завершення вступних випробувань.

Кожен вступник отримує КОНКУРСНИЙ БАЛ, порядок розрахунку якого можна знайти за покликанням нижче. Тобто, кожен вступник бере участь у КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ на підставі свого КОНКУРСНОГО БАЛА та декількох інших чинників, які чітко прописані у Правилах вступу до Коледжу в 2022 році, а саме в розділі X «Рейтингові списки вступників та рекомендації до зарахування». У процесі конкурсного відбору формується РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК, у якому місце кожного вступника може змінюватись до закінчення терміну виконання вимог до зарахування (це останній день для подачі ОРИГіНАЛіВ документів)Лише тоді кожен вступник зможе побачити своє остаточне місце у рейтинговому списку вступників, рекомендованих до зарахування.

Отже, прохідним балом на місце державного замовлення буде вважатися НАЙНИЖЧИЙ КОНКУРСНИЙ БАЛ вступника, який є останнім у списку зарахованих на державне місце у поточному році.