ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови

14 березня у Черкаському політехнічному технікумі пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови серед   студентів   вищих   навчальних  закладів   І-ІІ  рівнів акредитації Черкаської області.

Захід проводився відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 46 від 23.01.2013 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2012/2013 навчальному році» та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 1410 від 13.12.2012 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади».

Мета такого заходу - підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошук обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання.

В олімпіаді брали участь 19 ВНЗ.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади  з української мови стали:

1 місце Ткаченко  Анна  Олександрівна, студентка 2 курсу ЧЕРКАСЬКОГО  ДЕРЖАВНОГО  БІЗНЕС-КОЛЕДЖУ,  викладач  Сидоренко Орислава Василівна.

2 місце Печончик Наталія Володимирівна,  студентка 2 курсу Городищенського коледжу УНУС,  викладач Квачко Юлія Григорівна.

3 місце Гарболінська Ірина Володимирівна,  студентка 2 курсу Черкаського  художньо-технічного  коледжу,   викладач  Яцина  Світлана Миколаївна.

3 місце Ігнатьєв Ігор Володимирович, студент 2 курсу Смілянський   технікум  харчових  технологій,    викладач   Ободовська Тамара Григорівна.